| bYbr0kenn a întrebat:

Salut, am un telefon SGHx640... Si ma intrebam cum il pot decoda prin asa zisul "IMEI"? Am incercat tot felul de programe ca UnlokWorld. etc. Si nu imi iese. Ma intrebam daca ma puteti ajuta happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

#pw+5733477598+1#
incearca codul ala daca nu merge du-te la un reprezentant GSM si se rezolva in maxim 10 minute pretul este 40=50 leiwinking noroc

1 răspuns:
| bYbr0kenn explică:

Cine mai este dispus sa imi raspunda? : Cum introduc w? merge +p...Dar nu merge p ...sau nu stiu e!