| kakarot a întrebat:

Am un video de 1, 60 GB de trimis pe net.Pe wapp nu merge decat pe bucati de 2 minute. Cum si prin ce mijloace pot sa il trimit intreg?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poti incerca pe wetransfer sau pe skype, messenger, etc.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Il poti incarca pe un site de file-sharing, apoi sa-i dai link-ul de descarcare persoanei respective care trebuie sa-l primeasca. Insa majoritatea nu permit upload-uri cu dimensiuni foarte mari. Am gasit eu un site: http://fisierulmeu.net/ - poti incarca maxim 2 GB.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cea mai rapida solutie, daca se doreste doar vizualizarea, este upload-ul pe youtube.
Il pui nelistat, apoi trimiti link-ul.

| K0sti a răspuns:

Il urci pe un hosting, logic...

| Radu284 a răspuns:

Skype?