| Fredo12421 a întrebat:

Am un xbox 360 pe care puteam juca jocuri piratate, dar am intrat pe xbox live si acum nu mai pot juca. Ce trebuie sa fac? Am inteles ca este nevoie de o resoftare, dar nu vreau sa dau bani. Imi puteti da un tutorial? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Tragonus a răspuns:

Cred ca ar trebui sa dai o resoftare deoarece daca ai bagat jocuri piratate in xbox ti-ai pierdut garantie pe el si ar putea sa fie si virusi in acel joc. Eu zic sa dai o resoftare si de acum incolo sa-ti cunperi jocurile din mall sau de pe site-uri big grin