| Piq a întrebat:

Am urmatoare configuratie : amd athlon(x2) 240 @3.5 ghz; 1gb ram ddr3 1333 mhz; placa video onboard(sux like yomaxx laughing ) si placa de baza asrock m3a785gm-le/128mb =]]. As dori sa schimb palca video si nu stiu care din aceste varoiante sunt mai bune(mentionez ca Je se joaca pe calcualtor laughing deci pc-ul e pentru gaming laughing dala intensu :
a. ati 4650 + 1 gb ram
b.ati 5670...am citit pe net ca e cu ~25% mai buna ca ati 4650 >:
Traiasca eu!

Răspuns Câştigător
| yomaxx a răspuns:

Hmmm! un nVIDIA geforce 5500 fx Gddr 64 bit este super pentru gammingul tau intens mario bros.si cu 1 gb ram joci gta 2 la super low.