| Doreata_Andrei_1998 a întrebat:

Salut, am vazut un laptop la un prieten si am jucat lol pe el, intre timp am aflat cum se cheama dar nu l am gasit pe site urile din romania, laptopul se numeste Asus X200CA-SCL0301Q si as vrea sa stiu unde il gasesc in romania si daca nu, de ce nu il gasesc sau cand il voi gasi?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu e nimic extraordinar la el, e un model foarte slab. Iei orice laptop la maxim 1400-1500 RON care iti face cu ochiul si faci aceeasi treaba. Uite ceva similar - http://www.pcgarage.ro/......-hd-black/
Daca iti face cu ochiul, sa imi zici sa iti dau si un voucher de reducere.;)