| Levisxdd a întrebat:

Anul viitor vreau sa organizez balul bobocilor de la liceul meu. M am gandit la un show cu proiectoare, la niste filmulete cu ei, insa nu stiu ce probe sa pun, cum ar fi gustatul si ghicitul mancarurilor ceva de genul, dar totusi diferit. Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Mikasa707 a răspuns:

La balul nostru mascat au fost probe de genul: dans, proba cu merele pe care le iei cu gura dintr-un vas cu apa, proba cu oul si lingura, baloanele de pe care trebuie sa cureti spuma de ras/frisca, una foarte tare era sa pui concurentul sa citeasca de pe o proiectie power point (sau pur si simplu poate sa citeasca de pe foi) un text care continea cele mai lungi cuvinte din limba romana laughing, proba cu defilarea, sa inventeze niste versuri pe moment din 4 cuvinte, sa se macheze intre ei etc.

2 răspunsuri:
| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Hmmm... ai putea sa ii pui sa danseze in pereche ( fata si baiat) si sa fie cine danseaza mai bine, cei mai bunte repede fara sa te incuri
si/sau sa citeasca fiecare cate o fraza dinaceea care trebuie zisa foarte repede fara sa te incurci, sau ghicitori, nu mai am idei, ma mai gandesc si iti mai zic maine

| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Dar ca sa primesti mai multe raspunsuri pune intrebarea asta si la categoria adolescenti sa sa o vada mai multi de varsta noastra ca nu e buna categoria ( nu te supara ) eu ti-am dat un sfat