| man23iron a întrebat:

Salut are cine un chanel de tutoriale pe youtube.com
link: www. youtube.com/tutorialehabibi
si m-a rugat sa ii dau niste idei despre ce sa mai faca tutoriale spuneti-mi sa ii spun ca eu habar nu am

5 răspunsuri:
| man23iron explică:

Are cineva adica un prieten*

scuze de greseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.tot ce trebuie sa faci este sa-i recomanzi acelui prieten sa intre pe TPU sa vada ce cer oamenii.Sunt o multime de intrebari care se repeta pe categoria tehnica si majoritatea se refera la setari de facebook de ex (aici e o problema cu timeline-ul si cu multe altele),la fel,tutoriale pentru setari de internet pe telefon se repeta mult si tutoriale pentru configurare placi video pentru jocuri, am vazut intrebari si despre diverse fonturi in ps, multe despre editare filme (cum sa faci un clip cu poze cu o melodie pe fundal ca sa-l postezi pe youtube) si multe pentru convertit formatul unui clip astfel incat sa-l poti pune pe un player sau telefon. astea sunt doar cateva idei dar sigur va gasi in fantana TPU is multe altele daca se afunda in istoricul categoriilor legate de subiect happy

| man23iron explică:

El face doar tutoriale in care filmeaza monitoru big grin

| DeyCj a răspuns:

Şi eu am aşa ceva la mine pe site, dar eu folosesc un soft de captură de ecran ci licenţă originală, asta pentru o calitate buna a tutorialelor. Poate să facă tutoriale despre setări faceboock, trucuri, dar ceva ce nu este pe net sau este dar nu sunt explicate corespunzător, despre setări şi trucuri la telefoanle mobile, etc. Ceva de genu ar avea căutare, dar îi recomand să le unească sub o interfaţă(un site sau blog de exemplu) asta pentru ca accesarea lor să fie cât mai prietenoasă cu utilizatorul final, plus că dacă are trafic mare are şanse ca site-ul lui să fie indexat automat în google.Succese

| man23iron explică:

Pai cum sa ii zic sa isi faca blog sau site gratuit usor de folosit?