| BRG a întrebat:

Salut are cineva de vînzare vreun magnetofon Rostov 105 S1 fabricat în 1989, dar ieftin, și totuși în stare de funcționare? Vă mulțumesc și aștept un răspuns, dar să nu fie prea scump pleasse.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

De ce nu cauti mai bine pe www.okazii.ro? daca cineva de pe TPU ar avea un magnetofon de vanzare cu siguranta l-ar fi pus pe okazii. cauta si tu pe acolo, poate gasesti :)

1 răspuns:
| BRG explică:

Salut pe okazii a m căutat dar 6 milioane lei vechi nu dau pe un rostov vechi și uzat, vreau ceva la un preț cît de cît convenabil, credea m că mă poți ajuta, merci mult oricum.