| SanduAndreiXtr00 a întrebat:

Salut'are TPU! Am o mica-mare problema :-s. Am cateva zile de cand un virus imi distribuie pe facebook ceva gen : "WTF...naked video" si imi eticheteaza majoritatea prietenilor in mai multe link-uri. Prostia asta se face de vreo 2 ori pe zi straight face. Am incercat sa scap de el dar nu am reusit :/. Stie cineva cum as putea sa-l elimin? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Marina92 a răspuns:

Aici gasesti informatii despre cum sa scapi de virus pas cu pas in videoclipul de la sfarsitul articolului. http://videotutorial.ro/......ul-nostru/

| SanduAndreiXtr00 explică (pentru Marina92):

Multumesc mult, a functionat! :*

| Marina92 a răspuns (pentru SanduAndreiXtr00):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. :*