| MMihai004 a întrebat:

Salut,as avea si eu o intrebare, de unde pot cumpara un Forum ieftin? Pe siteul de la IPS am vazut ca costa 45$ pe luna si mi se pare extrem de mult.Stiu ca in trecut am avut un prieten care a cumparat de undeva cu 20 de euro un forum pentru 3 luni.Ma puteti ajuta cu niste siteuri care vand forumuri ieftine? Dau funda

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Exista forumuri care iti sunt oferite gratuit si tu cumperi doar hostul si denumirea siteului sa o faci acesibila de ex. daca eu am un forum gratuit www.forumxyx.ab.com si cumpar denumirea www.forumulmeu.com sau alt nume.
Si platesti lunar acel host, iar forumul sa fie editabil si usor de accesat, nu stiu exact o oferta anume trebuie cautat un vanzator serios adica o societate care se ocupa cu asa ceva.