| FreakzoO a întrebat:

Salut, as dori sa imi iau un sistem desktop nou mai mult pentru gaming dar nu sunt hotarat de tip...ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Cel mai bine e să îți faci unul din pisese.Așa stii precis că ai ce vrei tu în el, si recomand ca platformă amd și o placă grafică nVIDIA ajutat de un 4 -8 gb ram. Dacă vrei îți fac o ofetrăașa ca să îți faci o impresie, dar am nevoie să îmi spui un buget.Succes

| FreakzoO explică (pentru DeyCj):

Pana in 20.000 de lei sa fie happy

| DeyCj a răspuns (pentru FreakzoO):

Am așa ceva la în stoc la furnizor:
https://docs.google.com/file/d/0Bztw1UIkzGA8VmxKRi16WnBTbnc/edit
În caz că nu îți deschide linkul îți trimit PDf-ul pe e-mail.Succes

5 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Cum adica tip? Zi un buget ca-ti fac un gaming rig de nu se uita la nici un joc

| fabilescu a răspuns:

Mda.spune bugetul de care dispui. daca iti fac unul de 200 de milioane ce faci?laughingrolling on the floor

| flyer90 a răspuns:

Ce tip intrebi tu? Intel sau Amd?