| dorud14 a întrebat:

As dori va rog, daca se poate, un link (sau ceva asemanator) cu un program de editat filmulete (care sa se poata descarca gratuit), dar sa aiba atasat si un eventual tutorial (ca sa ma pot descurca mai usor in instalarea si folosirea acestuia). Am cautat pe videotutorial.ro dar nu am gasit nimic (sau probabil ca nu am cautat eu cum trebui). Multumesc.

1 răspuns:
| GabrielCIG a răspuns:

Windows movie maker. e un program default din windows pentru editarea filmuletelor :d bafta!