| Mada9629 a întrebat:

Salut, as fi vrut sa creez un site/blog care sa arate ca un fel de biblibioteca cu rafturi, fiecare raft era pentru ceva, ca de exemplu unul dintre ele cotinea carti, povesti de ale mele, altu filme crestine coreene, altu muzica s.a. iar cand te duceai la raftul respectiv si alegeai o carte de exemplu si-te transforma site in cartea aceea si puteai sa citesti cartea respectiva ca-n realitate, iar filmele desenele si muzica o vedeai ca un film. Pentru a ceva trebuie programare sa stii?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Da, trebuie sa ai cunostinte de HTML, CSS si chiar JavaScript.
Ca si platforma iti recomand sa incerci www.ucoz.ro deoarece iti permite sa personalizezi aspectul site-ului in functie de preferintele tale.

| Mada9629 explică (pentru Brotacelul):

E gratis?

| Brotacelul a răspuns (pentru Mada9629):

Da