| bibi5961 a întrebat:

as vrea sa aud mai multe pareri de la voi in legatura cu: CARE ESTE CEL MAI BUN ANTIVIRUS din toate punctele de vedere (si cel al resurselor pe care le consuma si licente). le voi verifica si care va fi cel mai bun antivirus, acea persoana care mi la recomandat va primi fundita.

8 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Kaspersky fara nici un dubiu, pe tine te intereseaza sa-ti prinda virusii din zbor sau daca se poate sa tii prinda inainte de ati ajunge in comp. Kaspersky le face pe toate acestea! Cum iti dai seama ca-i cel mai bun?! Nu poate fi crckuit, mai mult de o saptamana! Dupa maxim o saptamana te baga cu serialul in black list daca nu-i original.Asta trebuie sa-ti dea de gandit ca nu poate fi pacalit in nici un fel.Singura problema este ca o licenta de un an, este de la 60 Ron in sus! Succes!

| UNfriendLY a răspuns:

Din toate punctele de vedere este Kaspersky
apoi Avast(pe care il am si eu, si iti da 1 an de licenta, daca te inregistrezi pe siteul lor) apoi nod32 apoi bitdefender
in ordinea asta le-am vazut pe un site la unii care se ocupa de asa ceva, de testarea softwareurilor

| imaqtpie a răspuns:

Doamne cand vad ca posteaza unii care nu au habar...Nu este niciun antivirus care sa te scape de tot, incearca Norton internet securty a iesit cu cea mai mare detectie in teste. Daca vrei ceva free : comodo internet security

| anonim_1658 a răspuns:

Nu cred ca exista un anti virus bun, si nici nu ai cum sa afli ca e bun
eu folosesc avas internet securyti 5 si sunt multumit de el

| aia a răspuns:

NOD mi se pare cel mai bun si majoritatea obs ca au acest antivirushappy

| aia a răspuns:

Da si mai este si AVG nu l.am avut niciodata dar il are mama mea pe calculatorul ei deci cred ca este bun si astahappy

| droomather a răspuns:

Este Avast.Il folosesc de 2 ani si nici un virus nu intra(eu care descarc zilnic). Til recomand www.avast.com.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs