| Gogulita a întrebat:

Salut.As vrea sa cumpar un windows 7 de 64 biti, insa as dori sa-l folosesc pe 3 PC-uri.Prima intrebaretongueot sa folosesc orice windows pe `nspe mii de PC-uri sau fiecare windows are o limita de utilizatori. Daca varianta e a doua, ce windows trebuie sa cumpar ca sa pot sa il folosesc pe toate Pc-urile(de preferabil dati-mi un site din Romania sa-l pot cumpara de acolo ).

1 răspuns:
| Sîrbu_Alexandru_1999 a răspuns:

Nu stiu de ce zic de windowsul tau, Dar un prieten dea-l meu avea Win 7 ultimate X64 Si x86 Si i-a mers pe mai multe pc-uri... Nu sunt sigur despre tine, Daca vrei sa il cumperi Intra pe Microsoft si intereseaza-te. happy