| HtmL1998 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar boxe Logitech 5.1 X-530. si nu stiu daca pot sa le connectez la pc(am decat 3 canale(rosu,verde, albastru) Pot sau nu pot(le cumpar sau nu le cumpar)

5 răspunsuri:
| bubulex a răspuns:

Daca nu ai mufe de ajuns in pc poti sa cumperi niste fire adaptoare pentru sistem

| HtmL1998 explică (pentru bubulex):

Le cumpar de la domo si nu stiu ce include in cutie am cautat si n-am gasit nimic

| HtmL1998 explică (pentru bubulex):

Le cumpar de la domo si nu stiu ce include in cutie

| Alex95BV a răspuns (pentru bubulex):

Daca este un sistem 5.1 ai tot ce iti trebuie pentru conectarea la PC.

| Alex95BV a răspuns:

Da, le poti conecta la PC-ul tau. Referitor la brand si model mi se par respectabile, asa ca buy&enjoy!