| MihaiEu14 a întrebat:

As vrea sa ma apuc serios de un program youtube pentru melodii Bass Bost si as dori daca cunoasteti un program pentru facut videoclipuri pentru o forma pe fundal care se misca pe muzica, spre exemplu: https://www.youtube.com/watch?v=umqEVFA0naM&list=UUXarSA uECvnQFBb1vMcMsjQ

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Ce vrei tu se cheama sound spectrum si de regula, daca aplicatia de editare a video-ului nu ofera asta, atunci se face de catre un "prieten" developer, ca sa nu coste.