| bossuandrei95 a întrebat:

Salut as vrea sa-mi costruiesc un computer de la zero, stiu cum sa o fac, dar nu stiu ce model de placa de baza placa video si procesor etc. sa-mi iau (as vrea sa-mi mearga assassin's creed 3, si sa nu coste enorm)?

6 răspunsuri:
| th3end a răspuns:

Eu.cu 1400lei.mi.am luat. unitate cu procesor Amd.cu.3nuclee.3ghz, 4ram, 500hdd, video.ati.2,8 gb. eu zic.ca.iti.merge.asasinu

| pursisimpluAlex a răspuns:

Du-te la magazinul EMAG mi se pare cel mai tare magazin de pc`u, piese etc si ii spui omului de acolo ce doresti si o sa te ajute cu piese foarte bune asa mi-am luat si eu procesor nou si placa de baza.bft

| bogdan1423 a răspuns:

Tu de cati bani dispui?

| bossuandrei95 explică (pentru bogdan1423):

Cam 20 de milioane.

| IulianP a răspuns (pentru bossuandrei95):

Cand vrei sa-l cumperi?
Vrei si monitor in banii astia? Daca nu, ce rezolutie are monitorul actual?

| bogdan1423 a răspuns:

Du-te la EMAG si ati faci un calculator BOOMBAA cu 20 de milioane te duci la eMAG si ai spui unuia dintre angajati ca vreti sa-ti faci un calculator cu 20 de milioana..si te ajuta