| RoxanaCher a întrebat:

As vrea sa-mi fac abonament la Cosmote si sa-mi iau un telefon Samsung Corby! Eu am vazut unele reclame care spuneau ca daca iti faci abonament iti dau un telefon pe grati! Si am vazut telefoane destul de scumpe! Imi puteti spune dac Samsung Corby este un telefon bun si daca ati vazut o oferta din aceasta? Multumesc.

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Telefonul o sa il iei gratis doar la cel mai mare tip de abonament

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Este adevart ca iti da un telefon la abunament.Eu stiu ca tata a reinoit abonamenutul si i-a dat un telefon pe care mi l-a dat mie, e un nokia 6100 navigator si este foarte tare. Din cate am auzit samsung corby e foarte bun si frumos!

http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=samsung+corby aici gasesti cam toate datele despre cam orice tel din lume:D

| Madutza_9991 a răspuns:

Eu am Samsung Corby roz si imi place f.mult! L-am comandat de pe site-ul Vodafone si il am cu abonament pe timp de un an! Pe Cosmote in schimb nu stiu...sad