| Hassel a întrebat:

SaluthappyAs vrea sa-mi iau un aparat foto care, pe langa poze bune, sa poata si filma cat de cat bine(daca se poate HD)...problema e ca bugetul meu e de 650 de RON. Ce aparat mi-as putea cumpara[cu(,) calitatile de mai sus]? Astept parerea(daca se poate) unui initiat in fotografiehappyMultumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Toxic a răspuns:

Asta ar fi cam exact ce cauti tu http://www.compari.ro/......sului.html

1 răspuns:
| emiliman a răspuns:

Nu sunt ''initiata in fotografie'' adica nu incalaughing dar oricum, eu mi-am luat un SONY -cyber shot, zoom optic x4, 12.1 megapixeli, sunt foarte incantata de el, si o costat parca la Altex 550 de lei.