| HardCore7750 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu care este cel mai bun laptop din lume in toate categoriile, Gaming, Home, Business, Multimedia etc, in afara de Alienware care is groase si grele.
Funda pentru cel mai bun laptop
PS. daca nu stiti unu in afara de Alienware, bagati si ala daca credeti ca e mai bun ca performante decat altele
Toate cele bune

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai bun e cu cel mai multi ramii, placa video. procesor etc

| Shadowluc a răspuns:

Cu sigurata Alienware

Poti da o privire aici: http://www.laptopmag.com/review/laptops/alienware-m18x-r2.aspx

| robytiger a răspuns:

Sunt ceva ASUS foarte, foarte bune.