| DubStepLooL a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu cum imi pot curata display-ul laptopului fara solutii speciale pentru asa ceva.Am auzit ca pot folosi diferite solutii de curatat si nu stiu sigur.Multumesc de timpul acordat. FUNDA

Răspuns Câştigător
| annamariaannamaria a răspuns:

Buna, il poti curata cu o laveta umezita cu solutie pentru curatat geamuri dar ai grija sa nu pulverizezi solutia direct pe display deoarece poate sa intre pe la margini sub display

2 răspunsuri:
| BunnyRabbit a răspuns:

Cu o carpa uscata sau o laveta si solutie de geamuri / gresit [da merge]

| Cronen a răspuns:

Cu solutie pentru curatat geamuri merge, dar sa fi foarte atent