| HeisenbergBB1 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu in amanunt cum se poate masca un ddos attack, ma refer la cum sa ascunzi ip-ul.Am inteles ca se pot folosi serverele proxy (desi multe pastreaza log-urile) dar vreau sa stiu cum sa lansezi un astfel de atac cu LOIC de exemplu, printr-un server proxy.Sau alte modalitatii cat se poate de free.

Răspuns Câştigător
| Infoxpert a răspuns:

Poti sa schimbi ip-ul...
de exemplu Hide My Ip sau Easy Hide Ip...etc
eu folosesc Hola! (numai pentru browser)

| HeisenbergBB1 explică (pentru Infoxpert):

Ca browser folosesc TOR, cat despre celelalte programe, costa o gramada :\

| Infoxpert a răspuns (pentru HeisenbergBB1):

Eu in viata mea nu am cumparat un program, ia-ti si tu versiunea cu crack, daca nu te descurci da-mi un mesaj privat si te ajut eu! dar sa stii ca la anumite servere sau jocuri sau pentru ce iti trebuie te poate depista, dar tare rar.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat