| Narcis_Nedeloiu_1992 a întrebat:

Salut.
As vrea sa va intreb daca exista vr-un program de tradus videouri traduse in engleza in romana.Ex: un anime care inca n-are traducere in Romania dar care in alta tara a fost tradus in engleza, si tu sa folosesti programu ca sa il traduci direct in romana.
Mersi

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Neea laughing Daca vrei subtitrare la el, pur si simplu ii faci, sunt atatea programe, dar tu trebuie sa scrii, nu o face programul singur. Daca vrei sa dublezi episodul in romana, trebuie sa vorbesti, nu se dubleaza singur happy