| CosminCSM00 a întrebat:

As vrea sa vand cateva lucruri pe net, mai precis pe Okazii, stiu ca ei opresc comision 2 cenți sau ceva de genul dar întrebarea mea este cum ajung aceşti bani la ei? trebuie să îi depun eu undeva sau sunt retrasi singuri? pentru ca am citit ca multi utilizatori nu platesc comisionul si acestia pierd contul sau îl blocheaza.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Contul Okazii.ro poate fi alimentat din cadrul secțiunii Contul meu/Financiar - Alimenteaza contul. Ai mai multe metode la dispoziție: carte de credit, SMS, ordin de plată, mandat poștal, contract prestări servicii pentru persoanele juridice.
( ajutor.okazii.ro/intrebari-frecvente )

| greyhound a răspuns:

Http://ajutor.okazii.ro/contul-meu/modalitati-de-alimentare
Da, iti sterg contul, apoi mailul si numarul de telefon vor fi blocate si ca sa-ti faci alt cont e mai greu.