| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As vrea si eu sa imi curat display-ul laptopului dar nu stiu cu ce.Adica nu vreau cine stie ce solutie pe care dau bani degeaba, ceva care sa functioneze. FUNDA

1 răspuns:
| iRobby a răspuns:

Display-ul de la laptop-ul tau este LCD? Caci daca nu, poti sa-ti cumperi de la Magazine sau cred ca si de la farmacie servetele de curatat ochelarii. Sunt cam la fel ca servetelele umede, numai ca ale de ochelari, au o solutie anume in continut si au un miros mai placut. Firma pe care o folosesc eu la mine pentru ochelari, Laptop, televizor etc. se numeste W5, este chiar foarte buna! Si daca ai vreun Magazin LIDL prin zona, de acolo le poti cumpara la set (50bucati) foarte ieftin.