| IoNuTz96 a întrebat:

Astazi am avut surpiza ca atunci cand vizionez un videoclip pe youtube si vreau sa ma intorc pe pagina anterioara dand clic pe butonul back (sageata stanga coltul din sus ) sonorul de la acel videoclip inca ramane pornit si videoclip-ul este rulat hidden fara sa il vad. Am umblat pe la setariile de la Chrome si nu gasesc nimic in legatura cu asa ceva. Este vreo setare prin YouTube sau care e problema? Sau iara au facut astia de la YouTube upgrade la site... si au introdus porcaria asta.

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

De la YouTube.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Este de la YouTube, si mie mi se intampla acelasi lucru. Atuci cand acult o melodie si o caut pe urmatoarea, melodia continua sa se ruleze. :p

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Mie frate cum de nu mi se întâmplă, încearcă Mozilla Firefox.

| floppy98 a răspuns:

Asa a fost si la mine da numa 1-2 zile

| bubu19 a răspuns:

Youtube upgrade, nu te ingrijora!