| Chiches a întrebat:

Astazi am observat ca la laptop se misca sageata de la mouse singura pe ecran. Am scos mouse-ul din laptop si sageata tot se misca, dupa am blocat TouchPad-ul si nici atunci nu s-a oprit.Se plimba singura, catre partea stanga a ecranului.As fi descarcat un antivirus dar am o gramada de crack-uri si o sa fie cam greu sa scanez, dar daca nu exista alta solutie o sa descarc un antivirus.
Dau funda pentru cel care imi spune cea mai scurta si eficenta solutie

6 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

Sincer nu stiu care este solutia laughing dar acelasi lucru am patit si eu. Cand am observat ca se plimba sageata ca nebuna am miscat mouse-ul si isi revenea. Nu cred ca e ceva atat de grav incat sa iti faci griji thinking

| Ineys a răspuns:

Cineva iti controleaza calculatorul de la distanta sau e o problema de software, ce-a mai eficienta solutie ar fi un reinstall de windows sau backup.

| Danzell a răspuns:

Cel mai probabil e de la mouse. daca se misca intro singura directie. e o problema destul de comuna in cazul mouse-urilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o eroare.se rezolva restartand laptopul.

| K0sti a răspuns:

Nu ai antivirus si te mai si intrebi de ce? Esti bun!

| sti a răspuns:

Instaleaza rapid un antivirus. Poti descarca unul gratuit de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=33