| Liviu4you a întrebat:

Astazi mi-am luat un vodafone 455 dar din pacate nu are jocuri, stie cineva un site de unde pot lua? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ingerash_2258 a răspuns:

Eu ti-as sugera waptrick.com. Acolo gasesti foarte multe jocuri si cel mai important: sunt adaptate la cerintele telefonului tau, prin urmare asta inseamna ca toate jocurile vor functiona perfect si la rezolutia optima happy

1 răspuns:
| tensazangetsu a răspuns:

Eu de obicei imi descarc jocuri si aplicatii depe mobile9.com asa ca pot satil recomand