| Fr3dy a întrebat:

Salut.Azi am cumparat camera web SmartCam 702UM.Am instalat driverul descarcat de pe internet(Am schimbat compabilitatea programului in Windows 98/Windows Me). Dar cand dau pe Webcam videocap imi zice You have no video cam device dar am bagat camera in unitate.Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| impulls a răspuns:

Schimb-o in xp!

| DD12 a răspuns:

Incearca un restart sau schimba locul cablului.(daca mai ai loc care se potriveste)

| FesCuDungi a răspuns:

Deconecteaz-o si bag-o la loc! ar trebui sa o recunoasca dupawinking