| Cool_Cezy_1994 a întrebat:

Salut baieti! Am si eu o problema cu winamp-u', l-am deschis dupa o anumita perioada dupa ce nu il mai deschisesem de ceva timp si imi da aceasta eroare :

" Windows cannot find 'C:\Program Files (x86)\Winamp\winamp.exe'.Make sure you typed the name correctly, and then try again. "

L-am dezinstalat si instalat de 2 ori si nimic... are cineva idee ce are?

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Esti sigur ca aceea este calea buna? Daca te duci in folder-ul respectiv gasesti fisierul acolo?

| Cool_Cezy_1994 explică (pentru Kattan):

Da

| Kattan a răspuns (pentru Cool_Cezy_1994):

Daca il poti rula de acolo, inseamna ca este shortcut-ul busit. Click dreapta pe winamp.exe, mergi pe 'send to -> desktop (create shortcut)'.

| Cool_Cezy_1994 explică (pentru Kattan):

Am incercat si asta, nu merge! Nu cred ca e problema la shortcut sau la fisier in sine!