| SefuTauMereu a întrebat:

Baieti am si o o problema, adica : cand vreau sa intsalez counter strike 1.6 warzone pe vista home premium,imi apare eroarea "Could not create folder "C:\..." Acces is denied", si nu am windows-ul activat care-mi da o cheie de activare si o rezolvare la problema aia primeste

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ai incercat sa rulezi setup-ul ca administrator? daca instalezi in C necesita drepturi de administrator setup-ul http://www.wheatworks.com/......trator.gif

| pbsolver a răspuns:

Fa folderu` in D si muta-l in C, o sa te intrebe de permisie, da-i accept sau ok si gt

| SefuTauMereu explică (pentru pbsolver):

Nu mai e nevoie, a mers si asa pana la urma, dupa ce am dat ok la eroarea aia, mi-a aparut sa dau click finish for complete installation..multumesc pentru raspunsuri oricum!

| Shi_Box_Alexandru_2001 a răspuns:

Incearca sa downloadezi alt cs cu cerinte pentru wista poate acel cs nu este recomandat acestui windows! Sau se poate sa nu fi creat un folder in C incearca sa creezi unul si sa salvezi cs-ul acolo!