| Sawarekh a întrebat:

Salut, cand au venit cei de la Digi si mi-au instalat router-ul si reteaua, m-au pus pe graba sa pun o parola, n-am fost inspirat si nu am notata nicaieri.

Cum aflu parola de la wi-fi, pe windows 11?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe spatele routerului gasesti parola.

| Sawarekh explică (pentru darrio2007):

Din pacate nu e aceea, ca scrie password: digi.
Dar imi amintesc ca m au intrebat de nume si de parola, si mi-am pus una mai dificila...

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca e routerul lor ei au acces la informatiile despre el si deci cu cel care l-a instalat ar trebui sa vorbesti. Poti sa suni si sa ii spui ca ai uitat parola sau ca ai scris-o pe o hartie si ai pierdut-o