| anonim_4396 a întrebat:

Cand cauti ceva pe google in timp ce scrii ce vrei sa cauti cauta singur inainte sa termini de scris si de dat entar, si la voi ii la fe? se poate dezactiva?

Răspuns Câştigător
| lucieuro a răspuns:

Da e la fel si la mine.Ca sa il dezactivezi:Vezi ca langa butonul "Cautati" scrie "Google Instant este activat". Da click pe el si dupa aceea da pe "Dezactivat(Apasati Enter pentru a cauta)" Funda?big grin

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, si la mine este exact la fel. Nu stiu, daca se poate dezactiva. Sincer, nu cred.
Numai bine!

| cristianorudi7 a răspuns:

Da e foarte bine ca iti arata asa ce te deranjeaza asa de tare?

funda plss

| unknown3243 a răspuns:

La mine la fel. Dar pe mine ma ajuta chestia asta.Nu stiu daca se poate dezactiva.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Si la mine e la fel, imi da sugestii. nu stiu daca e poate. dar tu poti sa scrii in continuare

| usy313 a răspuns:

Vezi ca acolo sus in dreapta in colt ai o rotita, dai pe ea, dai setari de cautare si o sa-ti apara mai multe chestii pe acolo, cauta Google Instant si bifeaza ca nu vrei sa il folosesti happy si salveaza preferinte

Răspuns utilizator avertizat
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Da si la mine face la fel

| bfvhjcv a răspuns:

Asa se intampla.nu se poate dezactivacrying(. si pe mine ma enerveaza

| Elena_4068 a răspuns:

Nu incerca mozilla. Da la start si ai internet simplu fa clic si scapi de Google Chrome. Daca e net simplu nu ai ce-i face doar la google ma refer.Incearca si dai funda te rog.

| Frau a răspuns:

Da. La toti este asa. Este o "modernizare" sa ii spun asa. Google e mai interesant asa dupa parerea mea. happy

| WeLoveIceCream a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata... vb si tu cu taicatutongue

| Robeee a răspuns:

Si la mine e la fel. Si chiar ma enerveaza, dar nu cred ca merge dezactivat. cu toate ca are momente cand imi merge normal adica eu scriu ceva pe google si nu imi cauta singur trebuie sa dau eu enter.