| save9898 a întrebat:

Salut.Cand eram mai mic am setat calculatorul in limba romana cu un program, dar acum nu mai stiu cum sa il pun in engleza.As vrea sa imi spune-ti si mie cum il pun in engleza.Multumesc!

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Cauta in add or remove programs (la tine probabil scrie in romana) programelul care ti-a facut windowsul in romaneste. il stergi dezinstalezi, dai restart la unitate si ar trebui sa mearga iar in engleza! daca reusesti, scrie-mi pe privat!

Răspuns utilizator avertizat
| Evolution a răspuns:

Trebuie să ai instalat pack-ul pentru engleză... se setează din control panel şi în regional language options happy