| DoooarEuuu a întrebat:

Cand intru intr-un naumit site de exemplu http://crossfire.gamerage.com/ nu imi apar chestiile ci doar alb si cand intru sa ma joc nu-mi mai arata chestiile care merg cumparate de pe site sau alte chesti. cred ca este ceva de la internetul meu ca atunci cand intra sa dau play imi scrie Navigarea la pagina Web s-a revocat. file:///C:/Users/MO/Desktop/sss.png si nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog! file:///C:/Users/MO/Desktop/aaa.png (am incercat in mai multe browsere si tot asa face)

2 răspunsuri:
| endizaw a răspuns:

Reinstaleaza browser-ul, daca nu merge da un reset la calculator, reinstaleaza windows-ul sau pune-ti un antivirus, s-ar putea sa fie un malware

| DoooarEuuu explică (pentru endizaw):

De cand am pus intrebarea si pana acum am schimbat windowsul de 3 ori. am reparat odata pcul iar apoi s-a stricat si mi-am luat si altul... dar mersi oricum ca ai raspuns (y)