| EdiMarcu a întrebat:

Salut, când m-am conectat pe Instagram marți și mi-au zis că suspectează un comportament automatizat în contul meu. Astăzi m-am conectat din nou și am avut de trecut niște litere pe care le aveam pe ecran, și apoi să selectezi imaginile cu mașini și semafoare și abia apoi am reușit să intru pe cont. Eu până acum o lună intram pe cont și mă deconectam apoi zilnic. O să am tot timpul ce am pățit astăzi, sau doar o perioadă?

2 răspunsuri:
| Intrebare2134 a răspuns:

Dar de ce te deconectezi de fiecare data?

| EdiMarcu explică (pentru Intrebare2134):

Acum 1 lună foloseam calculatorul cu încă o persoană și mă deconectam ca să nu îmi intre cealaltă persoană în cont