| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Cand vreau sa intru pe internet (motzilla firefox) nu pot deci dau clik pe el imi apare la sageata ca se incarca si nimic...Nu se aprinde nu pornesete... Ce sa'i fac?

Răspuns Câştigător
| fr4t3ll0 a răspuns:

Reinstaleaza Mozilla: http://mozilla.cdn.leaseweb.com/......04.0.1.exe

2 răspunsuri:
| Roxxu13 a răspuns:

Asa spun si eu.Reinstaleaza Mozzila, dar mai intai da-i un restart pc`ului si incearca sa deschizi mai intai mozzila vechi iar daca tot nu merge, instaleaza-l din nou. Bafta:*

| KAPPACS a răspuns:

Mersi fratilor...Mersi mult