| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? Nu conteaza cata memorie consuma

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Bitdefender: Internet Security 2013 urmat de Kaspersky: Internet Security 2013

| georgeta27 a răspuns:

Avast

| firstboy a răspuns:

Avast, mi-a fost si mie recomandat de un inginer in it, i-al 30 full pentru testare adica trial si apoi free nelimitat este cel mai bun...

| kingD0G a răspuns:

Bitdefender

Este considerat ca fiind cel mai bun antivirus din intreaga lume nu doar de expertii nostri romani ci si de oamenii din intreaga lumea.

"Internet Security 2013 de la Bitdefender iti protejeaza conexiunea la Internet, detecteaza site-urile care pot avea continut periculos, te apara impotriva furtului de date, monitorizeaza activitatea online a copiilor, iti permite sa folosesti fara probleme Facebook si Twitter si, prin functia Safepay, iti protejeaza banii atunci cand folosesti Internet bankingul sau faci cumparaturi online."

Asta spune tot.

| Nazzgul a răspuns:

Avast free antivirus uite si linkul http://www.avast.com/index

| DaRedDeviL a răspuns:

Intr-adevar avast Internet Security este foarte bun il am si eu dar cu licenta care le gasesti pe internet dar doresti iti pot lasa un link de download cu o licenta.