| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

Salut care ste cel mai bun program pentru facut imagine virtuala? (eu foloseam daemond tools dar as vrea sa folosesc altceva daca este mai bun)
Sau ce alte modalitati sunt de a instala un joc in afara de modul cu imagine virtuala?

Astept sugestiile voastre happy Dau FUNDA!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Darr1u5 a răspuns:

Eu folosesc si Ashampoo Burning Studio 15, mai ales pentru a creea imaginea iso. Insa cel mai utilizat program pentru a instala un joc in format iso cred ca e Daemon Tools. Un joc il mai poti instala altfel, daca il descarci in alt format, zip, rar, exe.

| Sufletzelll a răspuns:

Poti incerca Alcohol 120, magiciso, iso maker, nero

| Kizei a răspuns:

Se mai poate sa deschizi imaginea iso cu winrar si sa extractezi ce e in ea si dupa sa instalezi dar o sa ia mai mult timp decat cu montarea imaginii.

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Nero, cred ca e bun