| cslx a întrebat:

Care stie de unde pot lua niste teme pentru Lg ks360? ofer fundita celui care imi linkhappy danke!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Fix o porcarie
toate temele apar utile pentru nokia n73 iar raspunsul paginii este ca nu sunt compatibile cu lg ks360

| lorena_4156 a răspuns:

Www.zedge.net.Eu de acolo imi scot teme pentru telefon si unele sunt chiar tari de tot

| Năpârlici a răspuns:

Http://www.zedge.net este si telefonul acesta din cate am vazut inclus si am vazut teme destul de ok pentru fiecare :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta avansat