| Florynoss a întrebat:

Salut, caut un software numit "HID command detector for gamdias 1.0" pentru niste casti numite Gamdias HEBE M1, pe site-ul lor oficial gasesc versiunea de 1.1 dar aceasta nu este compatibila, doar versiunea 1.0 este compatibila, stie cineva un site unde l-as putea gasi?

Răspuns Câştigător
| vasile2222 a răspuns:

Intreaba la support sau pe discord.

2 răspunsuri:
| vasile2222 a răspuns:

Vad ca au o pagina de downloads https://gamdias.com/en/downloads -- de aici ai tras?
De ce spui ca nu este compatibil?

Vezi ca au canal de discord - link pe site in stanga jos - intreaba acolo.

| Florynoss explică (pentru vasile2222):

Cand incerc sa instalez versiunea de 1.1 nu imi vede castile, spune ca nu sunt conectate, desi sunt conecatet si sunetu la iesire e pe casti si nu ma lasa sa merg mai departe cu instalarea. Si daca nu reusesc sa instalez versiunea de 1.0 care imi vede castile, nu pot sa le setez sa se auda 7.1, asa se aud doar stereo

| vasile2222 a răspuns (pentru Florynoss):

Intreaba la support sau pe discord.