| Farazahar20 a întrebat:

Salut,ce antivirus pot folosi pentru Asus x54hy amd radeon 6470M thinking multumesc!

Răspuns Câştigător
| Peter920 a răspuns:

Poti folosi avast free antivirus7

| Mania234 a răspuns (pentru Peter920):

Nu mai bun este Norton Security

5 răspunsuri:
| arual93 a răspuns:

Eset smart security 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi bit defender project gonzales... e free si nu consuma ram aproape deloc. e ft bun happy eu il am pe 2 laptopuri si pe desktop. Daca vrei mai multe detalii.da-mmi mesaj. Sal

| AHappyDay a răspuns:

Precizeaza daca vrei sa fie free sau pe bani. Daca vrei free iti recomand avast 7 free antivirus, iar daca vrei platit oricare INAFARA de eset(orice versiune, e praf).O idee buna pentru cel platit este kaspersky dar consuma multe resurse. Apropo ca sa iti spunem ce antivirus ti se potriveste nu ne intereseaza placa ta video ci procesorul si ramul. Daca intrebai de vreun joc era bine sa ne spui placa dar la antivirus...
TREZESTE-TE OMULE!

| akadeaa a răspuns:

Kaspersky.