| Valyy06 a întrebat:

Ce este "Adobe Reader" si pentru ce e folosit? Mersi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaurRO99 a răspuns:

Este un program cu cere poti vedea anumite documente, imagini, etc in format pdf., funda?

5 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Este un program care te ajuta si la Youtube mi se pare.

| neros a răspuns:

Este un progam ce te ajuta la citirea tuturor fisierelor.E bine sa il ai.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Adobe Reader este bun program pentru deschiderea fisierelor in format.pdf.

| Maioru a răspuns:

Adobe Reader este un program pe care poti sa-l descarci gratuit de pe net si te ajuta la vizionarea unor programe in pdf

| Deliiiia a răspuns:

Unele fisiere descarcate nu se pot vizualiza decat cu Adobe Reader, fisiere ce sunt in format.pdf.