| DumitruRazvan a întrebat:

Salut! Ce fac daca mi s-a blocat contul de Facebook dar nu am acces la email sa primesc codul?
Si nu am nici nr de telefon pentru ca nu am pus
Exista vreo rezolvare? Trebuie sa astept?

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca nu ai nici una nici alta, încearcă prin casa poate te-ai conectat anterior pe alt dispozitiv și schimbi datele de acolo și ai rezolvat, altfel spus, daca nu ai un alt device conectat, nu știu ce șanse ai avea să mai faci ceva, plus că e și blocat, deci da.Sansele scad considerabil în a ți-l recupera...