| Sawarekh a întrebat:

Salut, ce imi recomandati dintre Xiaomi si Redmi?

Ideea e ca vreau un telefon provizoriu, o sa-l schimb cu timpul, momentan fac niste cursuri, nu pot avea o suma mare de bani sa-mi i au Samsung s22 sau iphone 15.

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

In 2016 mi-am luat un Redmi, m-a tinut pana prin 2021. Cand a inceput bateria sa nu mai tina suficient, mi-am luat alt Redmi si de trei ani inca nu mi-a facut nici o problema. Eu mereu recomand Redmi oamenilor, isi face treaba bine

| Sawarekh explică:

Ma intereseaza camera si bateria, pe acestea sa se puna accent.

| Cipi1212 a răspuns:

Redmi. Consider că merită.