| Secretkkk a întrebat:

Salut ce model de laptop Sony vaio stiti care sa fie si frumos si bunbig grinbig grinbig grin?( adica mi-as dori sa fie mare sar cu un corpus mai fin si subtire)?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Www.sony.com intra aici dar cauta pe Americanu Romania si gasesti modele cite vrei si descriere detaliata si mai multe.Cred ca si preturile sint mai ieftine decit in Romania.Si intrebi ca au chat daca delivereaza sin in afara SUA.Si asa iti cumperi un laptop bun cu windows pe el cu garantie cu de toate si sigur ca este Sony si nu alte copii sau replici. Poti cauta acolo la ei tocmai jos pe pagina si outlet si gasesti si mai ieftine.Te decurci tu.Bafta

Răspuns utilizator avertizat