| joJO332 a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop?
Laptop Gaming ASUS TUF FX505DU-AL031, AMD Ryzen 7-3750H pana la 4. 0GHZ, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB, Free Dos, Stealth Black.
Va duce jocurile noi la medium-high? Va fi bun si pentru scoala?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De us la duce dar nu iti recomand doar cu SSDlaughing Call of Duty Modern Warfare are 200 de gb, il instalezi pe ala si nu mai ai loc pentru nimic.

| joJO332 explică (pentru Wr3nch):

Alt laptop cu niste componente atat de ok nu am gasit. daca ai tu o idee de un laptop, pana in 3700.
Acum nu instalez jocul cu 200 gb, un gta 5 si cs go mi ar ajunge. dar daca ai tu idei

| joJO332 explică (pentru Wr3nch):

Alt laptop cu niste componente atat de ok nu am gasit. daca ai tu o idee de un laptop, pana in 3700.
Acum nu instalez jocul cu 200 gb, un gta 5 si cs go mi ar ajunge. dar daca ai tu idei

| Wr3nch a răspuns:

La acelasi pret clar nu. Dar pentru CSGO si GTA:V e mai mult decat suficient.