| Stefan2111 a întrebat:

Ce sa fac ca sa vad GSPTV online si DIGI SPORT am mai incercat pe cateva site-uri dar merge f sacadat se blocheaza din sec in sec... Nu mai stiu ce sa fac... poate siti voi vreun site unde se poate vedea calumea fara sa se tot blocheze ma exaspereazax(.big grin PS: am instalat Sopcast si Windows media player 11big grin

11 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Aici mai se tine cont si de viteza la internet happy

| kaTTsu a răspuns:

Du-te pe www.gsptv.ro -> iti faci cont si te duci la sectiunea LIVE acolo vizionezi gspTv live. succes

| SunShine_3102 a răspuns:

Ce vrei tu sa faci gasesti

| dof21 a răspuns:

Buna,
Sopcast instalat
+
www.rojadirecta.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tvonline.isfree.org/gsptv-live/
Aici poti vedea gsp-ul

| Nuuu a răspuns:

Http://www.cool-tvlive.net/

ai aici toate programele.Numai ca este nevoie de Internet Explorer(nu Mozila sau alte browsere) si ultimul flash player instalat.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.pe www.gsptv liv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin ceboss

| Eu_Geo_1995 a răspuns:

INtra pe http://www.rojadirecta.me/ mie mi-a mers sa vad steaua cu dinamo 1-1