| Shooter a întrebat:

Cince imi spune si mie cum trimit soferii de la 18 Wheels Of Stell Haulin pe traseu? Am apasat pe N si am dat la manage trucks, driver si inca una...si acolo nu stiu ce trebuie sa fac ca sa ii trimit pe traseu(spuneti-mi si cum apare pe harta sau undeva).(Stiti cum imi schimb camionul?).

Fundaa!

1 răspuns:
| pavdany92 a răspuns:

La soferi trebuie sa le alegi traseul intre orase si ce sa transporte pune-i sa transporte chimicale, explozivi pentru ca sunt mai bine platite iar camionul daca vrei sa il schimbi trebuie sa mergi la o reprezentanta in joc le gasesti pe harta